Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином dr-dudikova-cosmetics.com надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), називається надалі «Покупець».


1.2. Цей Договір визначає умови купівлі косметики, подарунків та сертифікатів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.


1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633, 634 641 Цивільного кодексу України цей Договір є публічним Договором (публічною офертою) та еквівалентом “усної угоди” та має належну юридичну силу.


1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.


1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:


“Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом, онлайн.


"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.


"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті dr-dudikova-cosmetics.com.


“Покупець” – фізична та/або юридична особа, яка здійснює покупку на сайті dr-dudikova-cosmetics.com.


“Одержувач” – фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, яка є одержувачем придбаного Товару.


“Замовлення” – певні позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.


2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ


2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.


Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:


добровільний вибір Покупцем товарів у Інтернет-магазині;

самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.


3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


3.1. Формування замовлення.


3.1.1. Замовлення приймаються через сайт dr-dudikova-cosmetics.com або за телефонами: +38 097 756 56 07 +38 050 73 42 088, в робочий час Продавця.


3.1.2. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.


3.1.3. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні у будь-якій кількості.


3.1.4. За відсутності товару на складі, Менеджер інтернет-магазину зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).


3.1.5. За відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром, відмовитися від цього товару або анулювати замовлення.


3.1.6. При оформленні замовлення Покупець повинен точно вказати дані Одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може завадити виконанню замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до коригування даних.


3.1.7. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.


3.2. Порядок оплати замовлення.


3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.


3.2.2. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення.


3.2.3. Розрахунок між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті Інтернет-магазину у розділі «Доставка та оплата».


3.2.4. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.


3.2.5. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок продавця.


3.2.6. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, доти, доки він не оплачений.


3.2.7. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».


3.2.8. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу або смс-повідомленням на номер телефону, вказаний при оформленні замовлення.


3.2.9. Послуги платіжних систем та терміналів Покупець оплачує додатково.


3.3. Умови доставки замовлення.


3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Способи, порядок та строки доставки товарів вказані на сайті у розділі «Доставка та оплата». Порядок та умови доставки зробленого товару Покупець погоджує з менеджером інтернет-магазину в момент оформлення покупки або оформлення замовлення на сайті.


3.3.2. Самовивіз товару: після формування заявки покупець може зробити розрахунок та отримати свій товар за адресою:


м. Київ, вул. Новоселицька, 10 з понеділка до п'ятниці з 10:00 – 18:00, з моменту оповіщення Продавцем про готовність замовлення.


3.3.3. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представника з моменту отримання товару шляхом підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.


3.3.4. Доставка товару здійснюється власними силами співробітників інтернет-магазину згідно з умовами доставки, або із залученням третіх осіб (перевізника, служби доставки).


3.3.5. Внести зміни в замовлення Покупець може не пізніше ніж за 3 години після оформлення замовлення. Якщо замовлення вже сформоване, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і оплатити нове замовлення, при цьому попереднє забрати в пункті самовивезення або, за бажанням Покупця, придбаний ним Товар може бути переадресований іншому одержувачу.


4. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН


4.4.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.


4.4.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.


4.4.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті інтернет-магазину Продавця.


4.4.4. Покупець погоджується та визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного, вже чинного між Покупцем та Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими самими змінами в Оферті.


5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

5.5.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.


5.5.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.


5.5.2. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином сформувати та доставити замовлення.


6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


6.6.1. Продавець несе відповідальність за всі ризики, пов'язані зі втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.


6.6.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані із втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.


6.6.3. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання або зберігання покупцем товарів, придбаних на сайті https://dr-dudikova-cosmetics.com/.


6.6.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.


АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ ВИКОНАВЦЯ

ФОП Дудікова К.В

Адреса: м. Київ, вул. Новоселицька, 10

ДКПО 2975305363

Рахунок: UA823206490000026003052704332

ФОП ДУДІКОВА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Адреса реєстрації: 01004, м. Київ,

вул. Пушкінська, 21, кв. 13

Адреса здійснення господарської діяльності:

01014, м. Київ, вул. Новоселицька, 10

п/р 26003052704332

в КБ «ПриватБанк»

МФО 320649

тел. 097 620 0077