Правила обміну та повернення

Обмін та повернення косметичних засобів, що зберегли свій первісний вигляд та неушкоджену оригінальну упаковку, а також за наявності документа, що підтверджує факт покупки, може бути здійснено протягом 14 календарних днів після покупки відповідно до законодавства України.


Перед надсиланням невідповідного товару «Новою Поштою», будь ласка, заповніть форму повернення у Вашому особистому кабінеті користувача сайту.


Звертаємо Вашу увагу, що у разі повернення товару за допомогою «Нової Пошти», пересилання по Україні займає 1-2 дні. У такому випадку Ми рекомендуємо Вам робити повернення не пізніше ніж за 10 днів після отримання замовлення, щоб напевно вкластися в потрібні терміни та вчасно отримати повернення коштів.


Переконливо просимо Вас розглядати покупки обережно. У випадку, якщо Ви передумали купувати, не зривайте цінники і не пошкоджуйте індивідуальне пакування товару. Косметика зі слідами розпаковування чи не в початковому об’ємі засобів поверненню не підлягає.


Якщо з певної причини ви хочете обміняти придбану косметику, наші лікарі-дерматологи з радістю проконсультують Вас у клініці, або ж в онлайн-режимі, та допоможуть визначитися з найкращою альтернативою.

Процес

По Києву обмін та повернення товару здійснюється: кур'єрською службою Dr.Dudikova — при оплаті готівкою або через Приват24; у клініці — при оплаті готівкою або через Приват24. По Україні обмін та повернення можливе через відділення «Нової пошти».