Політика конфіденційності

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Продавець – ФОП Дудікова К.В., ДКПО 2975305363, п/р 26003052704332, місцезнаходження за адресою: 01133, м. Київ, вул. Новоселицька, 10.


1.2. Сайт інтернет-магазину Dr.Dudikova Cosmetics розміщено в мережі Інтернет за адресою: https://www.dr-dudikova-cosmetics.com/ , включає всі його веб-сторінки; власником та адміністратором сайту є Продавець.


1.3. Товар – товари, пропоновані до продажу Продавцем, зображення та/або опис яких розміщено на Сайті.


1.4. Політика конфіденційності – спрямована невизначеному колу осіб публічну пропозицію Продавця, щодо укладення електронного договору купівлі-продажу Товарів на визначених Продавцем умовах.


1.5. Користувач – особа, яка переглядає інформацію на Сайті та/або замовляє та/або отримує Товари з використанням технічних інструментів сайту.


1.6. Замовлення – належним чином оформлений та розміщений за допомогою сайту запит Покупця на купівлю обраних ним Товарів.


1.7. Акцепт – вчинення Користувачем дії, спрямованої на прийняття умов цієї Політики конфіденційності.


1.8. Покупець – будь-яка дієздатна фізична особа, згідно з чинним законодавством України, яка має на меті придбання Товарів для особистого, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю.


1.9. Логін доступу на Сайт – персональна адреса електронної пошти користувача, яка використовується для входу на сайт та здійснення ідентифікації в інформаційній системі Сайту.


1.10. Реєстрація – заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті із зазначенням необхідних даних. Для проведення Реєстрації на Сайті необхідно вказати адресу електронної пошти користувача.


1.11. Особистий кабінет Покупця – сторінка сайту, що містить історію зроблених Замовлень на Сайті та персональну інформацію, вказану під час реєстрації. Особистий кабінет Покупця може містити іншу інформацію, обсяг якої визначається Продавцем самостійно.


2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації сайту інтернет-магазину щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає на запит Адміністрації сайту при реєстрації на сайті інтернет-магазину або при оформленні замовлення на придбання Товару.


2.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті інтернет-магазину Dr.Dudikova Cosmetics або на сторінці Оформлення замовлення та включають наступну інформацію:

ПІБ Користувача;

контактний телефон Користувача;

адресу електронної пошти (e-mail);

адреса доставки Товару;

місце проживання Користувача.


3. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА


3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати з метою:


3.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення та (або) укладання Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з Інтернет-магазином Dr.Dudikova Cosmetics.


3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.


3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.


3.1.4. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.


3.1.5. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо користувач дав згоду на створення облікового запису.


3.1.6. Інформування Користувача Сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.


3.1.7. Оброблення та отримання платежів, підтвердження податку чи податкових пільг Користувачем.


3.1.8. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням Сайту інтернет-магазину.


3.1.9. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину.


3.1.10. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.


4. СПОСОБИ ТА ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


4.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.


4.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину Dr.Dudikova Cosmetics, включаючи доставку Товару.


4.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України лише на підставах та у порядку, встановленому законодавством України.


4.4. У разі втрати або розголошення персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.


4.5. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.


4.6. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або іншим негативним наслідкам, спричиненим втратою або розголошенням персональних даних Користувача.


5. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН


5.1. Користувач зобов'язаний:


5.1.1.Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом інтернет-магазину Dr.Dudikova Cosmetics.


5.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.


5.2. Адміністрація сайту зобов'язана:


5.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у пункті 3 цієї Політики конфіденційності.


5.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 4.2. та 4.3. цієї Політики Конфіденційності.


5.2.3. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача, або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.


6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН


6.1. Адміністрація сайту, яка не виконала своїх зобов'язань, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 4.2., 4.3. та 6.2. цієї Політики Конфіденційності.


6.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо ця конфіденційна інформація:


6.2.1. Стала громадським надбанням до її втрати чи розголошення.


6.2.2. Була отримана від третьої сторони до її отримання Адміністрацією сайту.


6.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.


7. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ


7.1. До звернення до суду з позовом щодо спорів, що виникають з відносин між Користувачем сайту Інтернет-магазину та Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмової пропозиції щодо добровільного врегулювання спору).


7.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.


7.3. При недосягненні згоди спір буде передано на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.


7.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.


8. ДОДАТКОВІ УМОВИ


8.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.


8.2. Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.


8.3. Усі пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти на електронну адресу dr.dudikova.cosmetics@gmail.com.